УРЯД ПОСИЛИВ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ЛЮДЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ, УЧАСНИКАМ АТО/ООС У ЧАСТИНІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЇХ ПРОТЕЗНО-ОРТОПЕДИЧНИМИ ВИРОБАМИ

Дата: 04.06.2021 11:11

02 червня Уряд затвердив постанову «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р.              № 321 і від 1 жовтня 2014 р. № 518 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов», якою врегульовано питання протезування осіб з інвалідністю, зокрема:

• зменшено строки експлуатації протезно-ортопедичних виробів для осіб з інвалідністю, які постійно працюють, служать, навчаються, та мають найвищий (IV) ступінь функціональних можливостей, а також учасників АТО / ООС;

• знято кількісні обмеження щодо заміни приймальної гільзи (куксоприймача) до протезів нижніх кінцівок;

• передбачено збільшення до трьох одиниць вкладишів із силіконової або гелевої композиції для кукс нижніх кінцівок при первинному забезпеченні протезно-ортопедичними виробами для безпечних та комфортних умов на початкових етапах користування протезно-ортопедичними виробами.