Велике будівництво на Житомирщині: триває реконструкція садочку у с.Слободище. ВІДЕО

Дата: 03.06.2021 09:43

02 Червня 2021 • 17:00

Кіл-сть переглядів: 47

FacebookTwitterРесурс

На Житомирщині набирає обертів реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Зокрема в області продовжується розбудова соціальної інфраструктури задля забезпечення належного рівня життя та задоволення потреб жителів регіону.

Так, у с.Слободище Бердичівського району триває реконструкція закладу дошкільної освіти з провадженням нового освітнього простору.

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, даний проєкт реалізується за кошти ДФРР за результатами конкурсного відбору проєктів на 2021 рік.

На сьогодні ЗДО «Сонечко» орендує приміщення в школі с.Слободище загальною площою 48,0 кв.м. Його відвідують лише 16 вихованців.

Проєктом передбачено реконструкцію аварійної будівлі закладу із впровадженням нового освітнього простору, зокрема:

будівництво очисних споруд;

влаштування теплопостачання, каналізації, вентиляції, електропостачання;

обладнання котельні із сучасною системою опалення;

організація нового освітнього простору;

виготовлення та встановлення меблів;

встановлення устаткування та благоустрій території.

Наразі активно ведуться будівельні роботи, відсоток виконання яких становить 70,0%. Роботи за проєктом мають завершитися до кінця поточного року.

Реконструйований садочок зможуть відвідувати 60 дітей с.Слободище.

Нагадаємо, що в рамках програми Президента «Велике будівництво» у Станишівській громаді побудовано новий дитячий садочок. Також завершено реконструкцію ДНЗ № 32 у Житомирі.

Довідково. Будівництво розпочато у 2019 році. Роботи виконує ТОВ «ТЕТЕРІВБУД-ПРОЕКТ».

Загальна кошторисна вартість об’єкту – 9 442,24 тис.грн. Залишкова вартість станом на 01.01.2021 – 7 191,20 тис. грн.

Фінансування у поточному році передбачено з ДФРР у сумі 6 471,20 тис. грн, з місцевого бюджету – 720,00 тис.грн.