Традиційно в перший день літа, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості і надії.

Дата: 01.06.2021 16:40

Центральна площа селища Лугини перетворилася на осередок радощів та позитивних емоцій. Усюди було чути дитячий сміх. У програмі свята були організовані: танцювальний флешмоб, цікаві розважальні локації, малюнки «Дитячі долоньки» та виставка дитячих робіт гуртків декоративно-ужиткового мистецтва, майстер-класи, фотозона «1 червня – День захисту дітей».

????????Чудові танці силами талановитої дітвори зривали раз у раз аплодисменти дорослих і малих глядачів. ????

????Свято вдалося на славу. Про це свідчили дитячі обличчя, які сяяли від щастя й усмішок.