З Міжнародним днем захисту дітей !

Дата: 01.06.2021 09:47

Дорогі діти! Шановні батьки!

Сьогодні, 1 червня, в Україні і світі відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, були радісними та щасливими, щоб кожна дитина могла реалізувати свої таланти та втілити свої мрії в життя.

Бажаю кожній дитині міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

А батькам бажаю терпіння, доброти і ніжності, батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненної праці на благо Ваших дітей!

Селищний голова        Петро Мельник