Концентартор кисню та захисні костюми: Лугинська лікарня отримала допомогу від Володимира Литвина

Дата: 25.05.2021 15:44

Лугинська лікарня отримала допомогу від Благодійного фонду Литвина “Майбутнє Полісся”. Хоча наразі у медзакладі не лікують хворих на коронавірус - потреба у засобах захисту залишається актуальною. Адже з першими ознаками захворювання місцеві жителів приходять саме у цю лікарню, а вже після огляду, у разі потреби, їх направлять у профільні медзаклади - розповідають лікарі. Концентратор кисню, пульсоксиметри, костюми багаторазового використання та захисні маски привезли особисто Володимир Литвин та Микола Рудченко. Про якість надання медичної допомоги в умовах епідемії поспілкувалися з головним лікарем Сергієм Чорним та головою громади Петром Мельником.

Володимир Литвин із Благодійним фондом “Майбутнє Полісся” за останній рік надали допомогу всім ( а такиз 23) колишнім районам Житомирщини. Для боротьби з коронавірусом медзакладам передали 56 концентраторів кисню, більше 10 тисрукавичок, понад 9 тис. масок та майже 700 захисних костюмів.