Інформування суспільства через релігійний вектор

Дата: 24.05.2021 12:47

Ствердження України як незалежної, суверенної, демократичної держави зумовило трансформацію суспільства з орієнтацією на людину. На забезпечення її прав і свобод в контексті розвитку і зміцнення демократичних, соціальних, правових засад українського соціуму. Духовний розвиток людини відіграє значну роль у становленні правослухняної і дисциплінованої поведінки.

24.05.2021 року начальником Лугинського РС Ярославою Омельчук була проведена зустріч з настоятелем Свято-Чудо Михайлівської церкви с.Красностав та Свято-Іллінської церкви с.Теснівка Лугинської громади. Проведена дана інформаційна зустрічі з о.Павлом була з метою  покращення в суспільстві авторитету органу пробації.

На майбутнє було погоджено співпрацю щодо надання психологічної допомоги особам, які перебувають на обліку сектору та потребують духовної підтримки.

Начальник Лугинського РС майор внутрішньої служби Ярослава Омельчук