РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАКЛИКАЮТЬ ГРОМАДЯН НЕ НЕХТУВАТИ ПРАВИЛАМИ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ ПОБЛИЗУ ВОДОЙМ

Дата: 24.05.2021 12:23

З кожним днем надворі стає тепліше, і це не дивно, адже за тиждень в Україну прийде календарне літо. Не сумніваємося, що громадяни, особливо дітлахи, з нетерпінням очікують відкриття пляжного сезону. У свою чергу рятувальники збентежені статистикою загибелі людей на водоймах країни, адже лише упродовж цього місяця вода забрала понад 60 життів!

Шановні громадяни!

З року в рік на водоймах країни гине величезна кількість людей, причиною цьому є, зазвичай, власне безвідповідальне ставлення до заходів безпеки та нехтування елементарними правилами, що може мати фатальні наслідки.

Закликаємо вас, дотримуйтеся правил безпечної життєдіяльності:

- не поспішайте з купанням у водоймах до відкриття купального сезону;

- забороняється купатися в місцях, які не визначені місцевими органами влади та не обладнані для купання людей;

- не вживайте алкоголь поблизу та під час відпочинку на водоймах;

- не вирушайте до водойми наодинці;

- якщо ви рибалка, обовязково дотримуйтеся правил особистої безпеки під час риболовлі;

- заборонено використовувати для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин та інші знаряддя, не передбачені для плавання;

- пояснюйте дітям про потенційні небезпеки, що можуть чатувати поблизу водойм та під час купання;

- якщо на ваших очах тоне людина, реально оцінюйте ситуацію і свої сили, не кидайтеся у воду, якщо не впевнені у власних силах та, якщо існує пряма загроза вашому життю.

Якщо ви стали свідком того, як тоне людина — одразу телефонуйте за номером 101!