Зі святом!

Дата: 20.05.2021 14:14

Наш народ завжди ставився до вишиванки як до святині. Вона передавалася з покоління в покоління, з роду в рід, береглася, як реліквія. Історія народної вишивки в Україні йде своїм корінням в сиву глибину століть. Українська вишиванка — це те, без чого важко уявити українську культуру, побут та історію. Кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції. І найважливіше те, що українська вишиванка, маючи вікову історію, не втратила своєї популярності і до сьогодні. Українська вишиванка є абсолютно унікальним, автентичним продуктом.

Сьогодні, в третій четвер травня місяця, відзначається свято, - День вишиванки. Лугинський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Житомирській області щиро вітає всіх і бажає нашій рідній вишиванці пошани, визнання та ще  довгого життя не лише в сьогоденні, але і на майбутнє.

Начальник Лугинського РС майор внутрішньої служби Ярослава Омельчук