В Україні набирає обертів приватизація державного майна, – Віктор Градівський під час брифінгу. ВІДЕО

Дата: 19.05.2021 15:13

19 Травня 2021 • 13:02

Кіл-сть переглядів: 14

FacebookTwitterShare

Сьогодні, 19 травня, заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський провів пресбрифінг на тему: «Мала приватизація у Житомирській області».

На брифінгу було наголошено, що в Україні набирає обертів приватизація держмайна. Завдяки наявності політичної волі, прозорим конкурсам та особливій увазі, що приділяє програмі приватизації Президент України у 2020 році Фонд державного майна України вперше за багато років виконав план надходжень від приватизації. У 2020 році проведено успішних аукціонів на понад 3 млрд грн та всі ці кошти направлені до державного бюджету.

Про те, чому важлива приватизація державного майна, її динаміку у 2021 році та малу приватизацію на Житомирщині дивіться у ВІДЕО нижче.

Нагадаємо, що у Житомирській області буде виставлено на приватизацію 13 будівель.

FacebookTwitterShare