УВАГА! НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ УТРИМУВАТИМЕТЬСЯ НАДЗВИЧАЙНО ВИСОКА ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА!

Дата: 14.05.2021 12:32

За даними Житомирського обласного центру з гідрометеорології 14-16 травня на території області утримуватиметься надзвичайно висока пожежна небезпека.
         14-15 травня на переважній частині області утримається надзвичайна                (5 клас), у північно-західній частині – висока (4 клас) пожежна небезпека.
         16 травня на всій території області надзвичайна (5 клас) пожежна небезпека.
         Температура повітря у ці дні вночі + 7 - +12º , вдень від 18 до 23º тепла.
         Шановні громадяни! Зважаючи на підвищення температурних показників та загрозу загорянь на відкритих територіях, закликаємо не провокувати пожежі в природних екосистемах області, дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки!

Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».