Лугинське управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що відповідно Рішення позачергового засідання Лугинської селищної комісії з питань ТЕБ та НС з 06.05.2021 року встановлено «жовтий рівень» епідемічної небезпеки поширення

Дата: 11.05.2021 12:05

Спеціалісти Лугинського управління Держпродспоживслужби в Житомирській області продовжують здійснювати моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів в першу чергу на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках, закладах громадського харчування, в закладах дошкільної освіти та в закладах загальної середньої освіти. Від початку 2021 року за виявлені порушення недотримання карантинних обмежень на відповідальних осіб складено 76 протоколів, надано 52 приписи, 28 інформаційних листів з пропозиціями та попередженнями та направлено 10 доповідних в органи місцевої влади.