ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ В ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 07.05.2021 16:23

Шановні ветерани війни, діти війни, жителі Лугинщини!

День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – є символом героїзму, самовідданої любові до рідної землі, нескореної сили духу захисників Вітчизни. В ці дні ми вшановуємо звитягу всіх тих, хто чинив опір страшному злу минулого століття – фашизму, віддаємо належне пам’яті жертв депортацій і переслідувань.

Низький уклін тим, хто воював на фронтах війни і працював у тилу, хто піднімав з руїн і відроджував наш рідний край, на чию долю випали випробування чужиною. Хто терпів голод, хвороби та знущання у концтаборах. Подвиг Ваш – безсмертний, спомин про Вас – вічний, вдячність нащадків – безмежна.

Нехай злагода і добробут панують у кожній родині, пам'ять про воїнів-визволителів навіки залишається у серцях нащадків, а безхмарне небо буде оберегом нашого щасливого майбутнього.

З повагою,

Селищний голова                        Петро Мельник