В Україні продовжуються щеплення проти COVID-19 вакциною Pfizer-BioNTech (Comirnaty)

Дата: 06.05.2021 16:31

Нею в першу чергу щеплюють персонал і мешканців будинків для літніх людей. А також працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників.

Вакцину Pfizer/BioNTech спільно розробили німецька біотехнологічна компанія BioNTech та американський фармакологічний концерн Pfizer. Випускається під торговою маркою Comirnaty.

Вакцина дозволена для екстреного застосування Всесвітньою організацією охорони здоров’я, також дозвіл на її використання дали США, Велика Британія, Європейський Союз, Швейцарія, Австралія, Канада та багато інших країн.

Нагадаємо, що після довготривалих і важких переговорів із компанією Pfizer, Україна досягла домовленості на постачання додаткових 10 млн доз. Про це днями повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Тобто загалом буде отримано 20 млн доз вакцини Pfizer протягом цього календарного року. Перші постачання з цього контракту – 500 тис. доз – буде отримано вже в травні-червні.