ДОПОМОГА СУБ'ЄКТАМ ПРОБАЦІЇ

Дата: 05.05.2021 15:05

Юридична обізнаність, як і юридична грамотність повинна бути однією зі складових правової культури суспільства. Тому держава всіляко сприяє цьому практично.

Не залишається осторонь і Лугинський районний сектор філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області.  Для цього спільно з представником Лугинського бюро правової допомоги Ярославом Валентиновичем Савчуком було організовано надання безоплатних консультацій з юридичних питань підобліковим сектору 30.05.2021 року.  Бажаючим засудженим були роз’яснені їх права в рамках проведення в Україні земельної реформи, гарантовані Конституцією права та гарантії в сфері медичного захисту населення, надано відповіді на ряд питань в сфері цивільних правовідносин, зокрема щодо спадкування.

Представник бюро правової допомоги залишив інформаційні буклети для засуджених Лугинського районного сектору, аби вони в разі потреби могли звернутися за правовою допомогою до спеціаліста.

Начальник Лугинського РС майор внутрішньої служби Ярослава Омельчук