ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! У ТРАВНІ ПРАЦЮВАТИМЕ «ПРЯМА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ» ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 05.05.2021 11:29

Головне управління пенсійного фонду України в Житомирській області оголошує про роботу «прямої телефонної лінії».

«Пряма телефонна лінія» працюватиме 18 та 27 травня з 10:00 до 12:00.

Отримати відповіді на свої запитання жителі Житомирської області зможуть, зателефонувавши за номерами:

18 травня — (0412) 47-24-62 — заступник начальника Головного управління Наталія Макшаєва;

27 травня — (0412) 39-69-67 — начальник управління обслуговування громадян Головного управління Лариса Бабич.

Крім того, спеціалісти управління обслуговування громадян Головного управління щоденно надаватимуть консультації за номером (0412) 33-40-39, для пенсіонерів силових структур — (0412) 41-37-74.