ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ВЕЛИКОДНЕМ

Дата: 30.04.2021 14:47

Дорогі жителі та гості громади!

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

Цей День для кожного з нас є особливо шанованим та величним, цей День є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією.

Нехай радісні пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху, Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи.

Нехай Вашими супутниками будуть виваженість, злагода, любов та мир, а Божа опіка та благословення супроводжують у всіх починаннях.

Бажаю Вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя.

Христос Воскрес!

З повагою,

Селищний голова                                                           Петро Мельник