ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ 35-ТИХ РОКОВИН ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Дата: 23.04.2021 14:22

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, вдови ліквідаторів та постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи!

Тридцять п’ять років тому на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша в світовій історії техногенна катастрофа. Страшна ядерна аварія забрала життя і здоров’я тисяч людей, спричинила тяжкі екологічні наслідки, відізвалася болем та стражданнями у багатьох родинах.

Чорнобиль — це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків-ліквідаторів. Завдяки їх самопожертві аварія стала символом жертовності в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Священна пам’ять про всіх, хто боровся зі страшною трагедією і її гіркими наслідками. Пішли у вічність незлічені жертви цієї аварії. Їхній подвиг навічно залишиться в нашій пам’яті.

Нехай ніколи не повториться шлях чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.

Вічна вдячність живим і світла пам'ять загиблим!

Селищний голова                           Петро МЕЛЬНИК