Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАКЛИКАЮТЬ БАТЬКІВ ПИЛЬНУВАТИ ЗА МАЛЕЧОЮ У ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Дата: 19.04.2021 11:11
Кількість переглядів: 412

Вже другий рік поспіль наша країна живе в умовах карантину через вирування коронавірусної інфекції. Різноманітні обмеження змінили повсякденне життя кожного з нас, але в подібних умовах, насамперед, особливу увагу необхідно приділити підростаючому поколінню, адже дітвора постійно перебуває у пошуках пригод.

Переважна більшість дорослих працює в умовах карантину і значна кількість професій передбачає роботу, яку не можна виконати дистанційно. Саме тому дорослі йдуть працювати, а діти залишаються вдома наодинці, що породжує вірогідність виникнення різноманітних нестандартних, а іноді і небезпечних ситуацій.

Рятувальники звертаються до батьків! Не залишайте дітей без нагляду! Приділіть увагу нагадуванню правил безпечної поведінки! Розкажіть малюкам про основні небезпеки, які можуть підстерігати їх вдома! Навчіть правилам безпечного використання газових та електричних приладів. Безпека дітей залежить в першу чергу від батьків! Спілкуйтесь із дітьми, навчайте їх основам безпеки життєдіяльності, виховуйте культуру безпечної поведінки.

Шановні батьки! Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади та газове обладнання знаходяться у справному стані, а сірники та запальнички сховані у недоступному місці. Не залишайте дітей вдома самих, якщо вони не здатні самостійно вирішити проблеми, що можуть виникнути. Вирушаючи на відпочинок до водойми або на природу, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалася без нагляду. Не дозволяйте малолітнім дітям відвідували самостійно місцеві ставки, річки, покинуті будівлі тощо. Виховуйте у дитини свідоме ставлення до правил безпеки життєдіяльності!

Головне пам’ятати, що нехтування правилами безпеки може призвести до каліцтва чи навіть летального випадку. Лише на особистому прикладі можна привчити підростаюче покоління до безпеки. Саме тому необхідно спілкуватися зі своїми дітьми на подібні теми і пильнувати за небезпечними розвагами. Карантин триває, тому вже зараз необхідно зайнятися безпечним вихованням дітвори, щоб в майбутньому запобігти надзвичайним подіям.

При виникненні будь-яких надзвичайних подій чи ситуацій негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь