Про оприлюднення проекту рішення  Лугинської селищної  ради « Про затвердження цін на роботи (послуги) комунальною установою «Трудовий архів» Лугинської селищної ради»

Дата: 14.04.2021 16:20

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної  політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, виконавчий комітет  селищної  ради повідомляє про оприлюднення проекту  рішення  Лугинської селищної  ради «Про затвердження цін на роботи (послуги) комунальною установою «Трудовий архів» Лугинської селищної ради».

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення приймаються в  письмовій  формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань на протязі 15 днів з дня його оприлюднення за адресою: Лугинська селищна рада, вул. М.Грушевського, 2а, смт Лугини, Коростенський  р-н, Житомирська обл., 11301,  на електронну адресу - lug-sel-rada@ukr.net.