ПРО ПІДТРИМКУ РОДИН ЗАГИБЛИХ В АТО/ООС

Дата: 13.04.2021 11:41

Рішенням Житомирської обласної ради від 24.12.2020 року № 31 затверджено «Програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні на 2021 рік» та Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми.

Одним із заходів Програми є виплата щорічної грошової допомоги для вирішення соціально-побутових питань родинам загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні.

Для отримання грошової допомоги у разі загибелі, смерті, зникнення безвісти учасника АТО/ООС особи, яким встановлено статус члена сім’ї загиблого відповідно до абзаців  4-8 пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» подають заяву голові обласної державної адміністрації (довільна форма), до якої додаються:

- копії сторінок паспорта з даними про прізвище, ім’я та по батькові, назву уповноважено органу, що його видав,  та дату видачі документа;

- копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (не надається фізичними особами, які через релігійні переконання відмовляються від прийняття номера облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті);

- копія документів, що підтверджують родинні зв’язки (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження);

- копія свідоцтва про смерть військовослужбовця;

копія довідки, витягу з відповідних установ або рішення суду, медичної експертизи щодо встановлення факту зникнення безвісти;

- довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

- копія посвідчення «член сім’ї загиблого» або довідка, що підтверджує статус «член сім’ї загиблого» дитині, видана органами соціального захисту населення районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад за місцем реєстрації;

- копія довідки про безпосередню участь особи в АТО/ООС або копія посвідчення учасника бойових дій;

- довідка з банку з реквізитами рахунку для переказу коштів.

У випадку одночасної подачі більше ніж однієї заяви родичами загиблого, допомого буде розділена в рівних частинах між дружиною, неповнолітніми дітьми та неодруженими дітьми, батьками (матері та батьку), в іншому випадку допомога буде виплачена в повному обсязі заявнику.

Документи подаються до 10 травня 2021 року до відділу № 2 Управління соціальної політики Коростенської РДА за адресою:  смт Лугини, вул. Червона Гірка, 21.