КОРОНАВІРУСНУ ХВОРОБУ ПОДОЛАЛО 23 ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ ГРОМАДИ, 1 ЛЮДИНА ПОМЕРЛА

Дата: 13.04.2021 09:46

Про це повідомляють фахівці ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». Так, протягом минулої доби  (12 квітня) від коронавірусної хвороби одужало 23 жителі Лугинської селищної ради.

На жаль, змушені повідомити, що від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померла 77-річна жителька Лугинської громади.

Керівництво Лугинської селищної ради висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійної!

Таким чином на території Лугинської територіальної громади від початку епідемії захворіло 1369 жителів: 1301 людина одужала, 52 продовжують хворіти, 16 людей померли.

Шановні жителі Лугинської селищної ради! Памятайте! Щоб уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Виконавчий комітет Лугинської селищної ради