Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах

Дата: 08.04.2021 16:51
Кількість переглядів: 308

Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива” – з таким слоганом Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи “Система забезпечення якості освіти”, яка впроваджується в рамках проєктуСупровід урядових реформ в Україні” (SURGe). 

 

Метою інформаційної кампанії є інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і як кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.

 

Інформаційна кампанія Державної служби якості освіти України призначена задля того, аби донести до усіх учасників освітнього процесу те що якісна школа це місце, де діти почуваються комфортно, мають друзів та нічого не бояться. Вчителі щирі та відкриті до спілкування, поважають учнів та своїм професіоналізмом завойовують авторитет і взаємну повагу від дітей. Батьки не хвилюються за їх безпеку та здоров’я. Якісна школа може функціонувати тільки тоді, коли є тісна співпраця засновника, директора, вчителів, учнів та їх батьків. Адже тільки завдяки командній роботі можна підвищувати якість освіти та якість освітньої діяльності у закладі освіти.”, – зазначив начальник управління Державної служби якості освіти у Житомирській області Олексій РЕДЬКО.

 

В межах кампанії Державна служба якості освіти створила інформаційний ресурс та анімовані відеоролики про те, що таке якісна школа та система забезпечення якості освіти, впровадженням якої займається Служба. 

 

Забезпечення поліпшення якості  освітньої  діяльності  може бути  реалізоване  через  процедури  самооцінювання  або проходження  інституційного  аудитунової процедури зовнішнього оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти оцінюють освітні та управлінські процеси. На інформаційному ресурсі, презентованому в рамках кампанії, розповідається про ці два процеси, інструменти, які використовуються, та який результат може отримати школа. Також на сайті про якісну школу Служба пропонує батькам низку прикладів, як вони можуть долучитись до покращення якості освіти у школі та допомогти директору розвивати школу. 

 

З інформаційним ресурсом, створеним в межах кампанії про якісну школу, можна ознайомитись за адресою qualityeducation.org.ua.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь