ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19: МОЗ УКРАЇНИ ПРОВОДИТЬ ЛАБОРАТОРНИЙ КОНТРОЛЬ ВАКЦИНИ SINOVAC (CORONAVAC)

Дата: 02.04.2021 16:35

25 березня в Україну надійшла перша партія вакцини CoronaVac китайського виробника Sinovac Biotech у кількості 215 тис. доз.

Після прибуття в Україну відповідно до чинного законодавства вакцина Sinovac (CoronaVac) повинна пройти лабораторний контроль Міністерства охорони здоров’я.

Вакцина Sinovac (CoronaVac) знаходиться на останніх стадіях погодження Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування.

Міністерство охорони здоров’я України зареєструвало цю вакцину                 09 березня.

Крім того, 30 березня глобальна ініціатива COVAX повідомила Міністерству охорони здоров’я України про виділення додаткових 947 700 доз вакцини проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech, які планують доставити в країну до кінця червня.

Довідково. Вакцину CoronaVac китайського виробника Sinovac Biotech активно використовують у Туреччині. Тут проводили третю фазу досліджень препарату. Проти COVID-19 в Туреччині щеплюють тільки цією вакциною.

Щеплення вакциною CoronaVac одним із перших у січні зробив Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган. Також нею прищепився й 81-річний Вселенський патріарх Варфоломій.