ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! ПРОСИМО ДОТРИМУВАТИСЯ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ ПІД ЧАС БОГОСЛУЖІНЬ НА ВЕЛИКДЕНЬ

Дата: 02.04.2021 14:55

04 квітня Великдень відзначатимуть християни західного обряду. Великодні заходи пройдуть у 59 храмах області, очікується участь у відправах близько 2 тисяч вірян.

Шановні громадяни! Пам’ятайте, щоб уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію виконавчий комітет Лугинської селищної ради нагадує про необхідність дотримання основних правил:

ретельне миття та дезінфекція рук;

обов’язкове використання засобів індивідуального захисту (захисна маска, рукавички);

– уникнення великого скупчення людей та дотримання соціальної дистанції.

Для убезпечення себе та рідних пропонуємо скористатися можливістю долучитися до релігійних відправ не виходячи з дому: завдяки теле- чи онлайн-трансляціям. Лише завдяки відповідальності кожного можна запобігти поширенню коронавірусної інфекції.

Виконавчий комітет Лугинської селищної ради