УРЯДОМ ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ПРО ПЕРЕРАХУНОК З 01 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ ЩОМІСЯЧНИХ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ ПОТЕРПІЛИМ ВІД НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ

Дата: 24.03.2021 17:08

Урядом прийнято рішення про перерахунок у 2021 році розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого.

Перерахування щомісячних страхових виплат таким особам буде проводитися з 01 березня 2021 року із застосуванням коефіцієнта 1,11. Це дозволить збільшити розміри щомісячних страхових виплат для понад 200 тисяч осіб.

Виплати буде збільшено в середньому на 437,5 грн (із 3 976,8 грн до 4 414,3 грн).

Довідково. Постанова Уряду розроблена на виконання статті 37 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та спрямована на посилення соціального захисту потерпілих на виробництві та членів їхніх сімей.

Для реалізації постанови у бюджеті Фонду соціального страхування України на 2021 рік передбачено кошти у сумі 789 млн грн.