ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР: ДЕРЖАВА ГОТОВА ВИПЛАТИТИ ДОПОМОГУ ФОПАМ ТА ПРАЦІВНИКАМ ПІДПРИЄМСТВ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ У «ЧЕРВОНИХ» ЗОНАХ

Дата: 24.03.2021 15:25

На доручення Президента України Володимира Зеленського держава виплатить по 8 тисяч гривень фізичним особам-підприємцям та працівникам підприємств, які постраждають внаслідок запроваджених карантинних обмежень у червоних зонах. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час вступного слова на засіданні Уряду 24 березня.

Прем’єр-міністр зауважив, що через збільшення кількості захворювань в Україні, все більша кількість регіонів потрапляють до «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

«Ми розуміємо, що посилені карантинні обмеження в цих регіонах суттєво обмежують діяльність деяких сфер та підприємств. Тому буде запроваджено грошові виплати та підтримку за аналогією до тієї, яку люди отримували взимку», — зазначив Денис Шмигаль.