Попередження – крок до запобігання

Дата: 24.03.2021 11:17

Виникнення надзвичайних ситуацій потребує знання дій та чітке дотримання інструктажів.

Саме для забезпечення виконання заходів протипожежної безпеки, дотримання вимог протипожежного режиму та для запобігання ризику виникнення пожеж у службових приміщеннях 24.03.2021 року персоналом Лугинського РС спільно з  головним інспектором Лугинського РС Управління ДСНС України у Житомирській області майором ДСНС Оксенчуком Віталієм Констянтиновичем та начальником караулу 7 ДПРЧ (смт.Лугини) капітаном ДСНС Тітовим Василем Петровичем було проведено інструктаж з питань цивільного захисту та дій у випадках надзвичайних ситуаціях, була розглянута інформація щодо приміщень і споруд для захисту персоналу в смт.Лугини, вивчено Інструкцію щодо дій персоналу у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, план евакуації при пожежі або загрозі вибуху.

Отримані теоретичні знання допоможуть запобігти необдуманим та неорганізованим діям у випадках виникнення надзвичайних ситуацій.

Начальник Лугинського РС майор внутрішньої служби Ярослава Омельчук