День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 22.03.2021 10:57

Цієї неділі своє професійне свято відзначали працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Сьогодні комунальників привітали селищний голова Петро Мельник та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віктор Давидюк. Селищний голова звернувся до присутніх з словами вдячності за нелегку щоденну працю, за те, що комунальні служби із повною віддачею виконують свою роботу у будь-яку пору доби, незважаючи  на робочий чи вихідний день, наголосив на важливості їх роботи для затишку та комфортного життя в громаді.

За сумлінну плідну працю та з нагоди професійного свята Подяками Лугинської селищної ради відзначено СП «Благоустрій»,  КП «Лугинське»,  КП «Полісся» та КП «Армійське» .