Спільна нарада, як складова взаємодії

Дата: 19.03.2021 10:43

На виконанні в Лугинському районному секторі з питань пробації перебуває на даний час на виконанні 2 рішення суду щодо осіб на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

19.03.2021 року було проведено спільну нараду за участю начальника Лугинського РС філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області Ярослави Омельчук, заступника Лугинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віктора Давидюка, провідного спеціаліста загального відділу Лугинської селищної ради Тетяни Бовсуновської, спеціалістів першої категорії відділу економічного розвитку, інвестицій, житлово – комунального господарства виконавчого комітету Лугинської селищної ради Сергія Ярошовця та В’ячеслава Коренчука. Були розглянуті питання, що виникають при виконанні адміністративних стягнень у вигляді суспільно корисних робіт, проаналізовані шляхи співпраці та напрями подальшої взаємодії. Було також відмічено, що проблемних питань при виконанні адміністративних стягнень між        Лугинським РС та Лугинською селищною радою не виникало.

Начальник Лугинського РС майор внутрішньої служби Ярослава Омельчук