ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАКЛИКАЮТЬ ГРОМАДЯН ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ В ПОБУТІ

Дата: 18.03.2021 14:26

Щодня до Служби порятунку надходять повідомлення про пожежі у житловому секторі. Вогонь забирає людські життя, завдає значних матеріальних збитків та призводить до непоправного. А причиною таких сумних наслідків, перш за все, є нехтування населенням правил пожежної безпеки.

Лише упродовж минулої доби на Житомирщині сталося 7 пожеж, 1 людина загинула!

Шановні громадяни! Аби уникнути трагедії, спричиненої пожежею в оселі, будьте вкрай обережними, дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, а саме:

• не паліть у ліжку;

• слідкуйте за станом та справністю електромережі;

• у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо;

• не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

• уникайте перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

• використовуйте пічне опалення та прилади для обігріву, дотримуючись правил пожежної безпеки.

При виникненні пожежі чи надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!