КАБІНЕТ МІНІСТРІВ РОЗШИРИВ ПЕРЕЛІК ОБМЕЖЕНЬ ДЛЯ «ЧЕРВОНОГО» РІВНЯ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

Дата: 10.03.2021 09:48

Нові обмеження стосуються роботи громадського транспорту. Забороняється здійснення регулярних та нерегулярних транспортних перевезень пасажирів (крім транзитних перевезень).

Водночас під обмеження не потрапляють перевезення пасажирів легковими автомобілями у кількості 5 осіб (у т. ч. водій), але без урахування дітей; перевезення пасажирів службовим або орендованим автотранспортом у межах кількості місць для сидіння та за умови інформування Нацполіції; перевезення пасажирів спеціальними залізничними рейсами у внутрішньому сполученні, погодженими з Міністерством охорони здоров’я та Міністерством інфраструктури; перевезення пасажирів спеціальними залізничними рейсами в приміському сполученні за погодженням з ОДА.