Лугинське управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що епідемічна ситуація щодо захворюваності на COVID-19 в Лугинському районі залишається складною

Дата: 05.02.2021 15:04

Спеціалістами Держпродспоживслужби постійно здійснюється контроль щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів, в тому числі  у період локдауну 08.01.21 - 24.01.21 року. Станом на 05.02.2021 відділом державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства проведено 28 перевірок (4 планові, 24 позапланові). Також спільно з представниками Національної поліції у складі мобільних груп здійснено 117 комісійних перевірок. За виявлені порушення на відповідальних осіб складено 12 протоколів, надано 13 приписів та 7 інформаційних листів з пропозиціями та попередженнями.