ДЕНИС ШМИГАЛЬ: «У ЛЮТОМУ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ЩЕПЛЕННЯ УКРАЇНЦІВ БЕЗПЕЧНОЮ ВАКЦИНОЮ ПРОТИ COVID-19»

Дата: 03.02.2021 16:12

Вже в найближчі тижні Україна отримає вакцини компанії Pfizer/BioNTech. Це 117 тисяч доз вакцини в межах програми COVAX, які будуть використані насамперед для лікарів, які перебувають на передовій боротьби з коронавірусом. Вакцини від Pfizer/BioNTech — це лише старт, і вже у лютому-на початку березня ми очікуємо значно більші поставки.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі.

Також він зазначив, що до України буде завезена лише перевірена та безпечна вакцина, яка пройшла всі необхідні клінічні випробування та затверджена в інших розвинених країнах. Запевняю, що всім, хто захоче зробити безкоштовну та безпечну вакцину, буде надана ця можливість відповідно до Національного плану вакцинування.