ПРО ЗВЕРНЕННЯ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З ПРИВОДУ ЗНИЖЕННЯ ТАРИФІВ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ

Дата: 25.01.2021 16:22

Лугинська селищна рада не стоїть осторонь проблем, що стосуються жителів громади. Так, на останньому пленарному засіданні, що відбулося в грудні 2020 року, було піднято питання щодо необхідності збереження відділення поліції на території Лугинської ОТГ, ліквідація якого може призвести до погіршення кримінальної ситуації в громаді. Відповідні звернення було направлено до Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської обласної ради, ГУ Національної поліції у Житомирській області.

Також велике занепокоєння викликає зростання цін на постачання та розподіл електричної енергії та природного газу для населення, що стали наслідком низки рішень Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Звернення з проханням про внесення змін у законодавство для впорядкування ціноутворення і недопущення підвищення цін і тарифів на природний газ та електричну енергію направлено голові Верховної Ради України та Прем’єр-міністру України.