УРЯД СПРОСТИВ МЕХАНІЗМ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ ЧЛЕНАМ СІМЕЙ МЕДИКІВ, ЯКІ ПОМЕРЛИ ВІД COVID-19

Дата: 13.01.2021 11:05

Кабінет Міністрів України спростив механізм отримання страхових виплат членами сімей медиків, які померли внаслідок інфікування COVID-19 під час виконання своїх професійних обов’язків. Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Зазначимо, йдеться про постанову Кабінету Міністрів України від 05.01.2021 № 1 «Деякі питання розслідування випадків смерті окремих категорій медичних працівників» , яка спрощує процедуру розслідування випадків смерті медичних працівників, які надають медичну допомогу пацієнтам з COVID-19. Відтепер розслідування проводитимуться комісією закладу охорони здоров'я, де працював медпрацівник, без залучення представників Держпраці та Фонду соціального страхування. Також скорочено строки проведення таких розслідувань — протягом 5 робочих днів з моменту утворення комісії замість 15.