ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! СИНОПТИКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО ТУМАН

Дата: 17.12.2020 17:49

За прогнозами Житомирського обласного центру з гідрометеорології в другій половині дня 17 грудня з утриманням вночі та вранці 18 грудня по області очікується туман з видимістю 200 - 500 м.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, що становить І ( жовтий) рівень загрози.
        У зв'язку з цим необхідно: під час керування автомобілем бути максимально уважними та обережними; власникам автомобільного транспорту по можливості утримуватись від поїздок; вибирати швидкісний режим, який забезпечував би своєчасне гальмування!

Виконавчий комітет Лугинської селищної ради