Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО ПРИКРАШАННЯ ЯЛИНКИ ВІД РЯТУВАЛЬНИКІВ

Дата: 16.12.2020 15:54
Кількість переглядів: 352

З наближенням новорічних свят в оселях розпочали встановлення ялинок та прикрашання домівок. Однак пам’ятайте, що запорукою гарного святкового настрою є безпека! Феєрверки, петарди, гірлянди, свічки – усе це безумовно новорічна атрибутика, яка створює чарівну атмосферу. Проте, вона може бути зіпсована при одній лише невірній дії, халатності по відношенню до вогню та електроприладів.

 

А тому дотримуйтесь порад фахівців:

 

По-перше, ялинку слід установлювати на стійкій основі подалі від джерел відкритого вогню та опалювальних приладів. І, звісно, шлях для евакуації повинен бути вільним.

Забороняється застосовувати для прикрашання ялинки свічки, небезпечні прикраси і з легкозаймистих матеріалів (ватний «сніг», паперові іграшки тощо). Гірлянди та інші прикраси, які підключаються до електромережі, промислового виробництва застосовуються за умови наявності паспорта або сертифіката відповідності. Підключення гірлянд до електромережі повинне виконуватися тільки за допомогою штепсельних з’єднань. У разі виявлення несправності в ілюмінації (нагрів проводів, блимання лампочок, іскріння тощо) вона повинна бути терміново вимкнена.

Не варто залишати на ніч гірлянди увімкненими та не слід дозволяти дітям самостійно їх вмикати.

 

Ще одну новорічну небезпеку складають піротехнічні вироби

 

Звертаємося і до батьків з проханням не дозволяти дітям самостійно купувати і використовувати вибухонебезпечні забавки! Стосовно петард запам’ятайте, що забороняється носити їх у кишенях і без упакування, розбирати їх, затримувати у руках після підпалу. Необхідно відкидати їх від себе на відстань 5-6 метрів. Піротехнічний виріб, безпосередньо ручного запуску, повинен мати сповільнювач, що забезпечує безпеку запуску і час, за який необхідно встигнути залишити небезпечну зону.

 

Подбайте, щоб піротехнічні вироби не потрапляли до рук дітей!

 

Безпечних та радісних Вам Новорічних свят!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь