УРЯД ЗБІЛЬШИВ ВИДАТКИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОТРЕБ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

Дата: 16.12.2020 10:10

14 грудня Урядом схвалено розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству соціальної політики на 2020 рік».

Розпорядженням передбачено збільшення обсягу видатків у сумі 180,2 млн грн. Збільшення забезпечить виплату щомісячної грошової компенсації, а саме:

– компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорій І та ІІ;

– компенсацій батькам потерпілих дітей за період відсутності харчування в закладах освіти;

– компенсації за шкоду, заподіяну здоров’ю;

– допомоги на оздоровлення та в разі звільнення з роботи громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Найближчим часом кошти будуть спрямовані на регіони для подальшого цільового використання.