ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! СИНОПТИКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО ТУМАН

Дата: 15.12.2020 16:46

За прогнозами Житомирського обласного центру з гідрометеорології ввечері 15 грудня із збереженням вночі та вранці 16 грудня у Житомирі та області очікується туман з видимістю 200-500 м (І рівень небезпечності –жовтий).
        Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг, тому звертаємося до водіїв з проханням бути особливо уважними.
        Загалом погода вдень, 16 грудня, буде хмарною та без істотних опадів. По всій території
 Житомирської області передбачається мороз від 3° до 2° тепла. Слабка ожеледь. На дорогах місцями ожеледиця.

Виконавчий комітет Лугинської селищної ради