Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ НА ЗАЛІЗНИЦІ

Дата: 15.12.2020 14:57
Кількість переглядів: 472

          Абсолютна більшість нещасних випадків травмування сторонніх громадян, у тому числі зі смертельним  наслідком, які трапляються на залізниці, сталися в результаті порушення громадянами «Правил безпеки на залізничному транспорті Україні»  та «Правил поведінки громадян на залізничному транспорті», а саме: переходу залізничних колій у невстановлених місцях, ходіння по залізничних коліях, посадка і висадка під час руху поїзда, переїзд залізничних колій при закритому положенні шлагбаума або при червоному світлі світлофора та звуковому сигналі переїзної сигналізації, та інші.

 

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ:

 

Пішоходам дозволяється переходити залізничні колії тільки у встановлених місцях – пішохідні   мости,  переходи,   тунелі,   переїзди.  На  станціях,  де  немає мостів і  тунелів, громадянам  належить  переходити  залізничні  колії  у  місцях, обладнаних спеціальними настилами, біля яких встановлені покажчики «Перехід через колії».

 

Не використовуйте залізничні колії як пішохідні доріжки.

 

Не дозволяйте дітям ходити або знаходитися на залізничних коліях і поблизу них без супроводу дорослих.

 

При знаходженні поблизу колії, на вокзалах тримайте дітей за руку.

 

Не  проходьте  повз  дітей,  які  порушують  правила  поведінки  на  об’єктах залізничного  транспорту,  наражають  на  небезпеку с воє здоров’я  та життя.

 

Перед  тим,  як  увійти  в  небезпечну  зону  (ступити  на  колії),   потрібно впевнитись у відсутності потягу.

 

При  наближені  потягу  треба  зупинитись  поза  межами  небезпечної  зони, пропустити  його і,  впевнившись  у відсутності рухомого складу, що пересувається по сусідніх коліях, почати перехід.

 

Наближаючись до залізничного переїзду, громадяни повинні уважно стежити за світловою і звуковою сигналізацією, а також положенням шлагбаумів. Переходити через колії дозволяється тільки при відкритому шлагбаумі. При відсутності шлагбаума перед переходом колії необхідно впевнитись, що до переїзду не наближається потяг.

 

Будьте уважні на вокзалах, особливо при значному скупченні поїздів. Щоб не розгубитися і не стати жертвою нещасного випадку, уважно слухайте об’яви по гучномовному зв’язку і дотримуйтесь вказівок оголошень.

 

Завчасно робіть посадку і своєчасно висадку із вагону – і тільки при повній зупинці поїзда.

 

ПАМ’ЯТАЙТЕ!

 

Машиніст локомотива не може відразу зупинити поїзд і попередити наїзд. Візуально, особливо в темний період доби, дуже важко визначити, з якою швидкістю прямує поїзд. Помилка при оцінці швидкості поїзда часто коштує людині життя.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь