МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 жовтня 2020 року ЛУГИНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ КОРОСТЕНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ П О С Т А Н О В А

Дата: 06.11.2020 15:36

П О С Т А Н О В А

смт  Лугини

« 4 » листопада 2020року                                                                                     № 28

Офіційне оприлюднення результатів місцевих виборів

Відповідно до п. 1, ч. 1, ч.2- ч.5 ст. 268 Виборчого кодексу України (далі Кодекс) територіально виборча комісія на підставі протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях, відповідно ст.265 – 260 кодексу та ст. 282 кодексу Лугинська селищна територіальна виборча комісія постановила:

1. Найбільшу кількість голосів виборців у єдиному одномандатному виборчому окрузі набрав кандидат на посаду голови Лугинської селищної ради Коростенського районну Житомирської  області Мельник Петро Іванович 17.06.1969 року народження, освіта – вища, безпартійний, селищний голова Лугинської селищної ради, який проживає в селищі Лугини вул. Армійська буд. 2 кв. 28, на підтримку якого було віддано 1222 голоси, що становить 24,85 % голосів у відношенні до кількості виборців, які взяли участь у голосуванні в єдиному одномандатному виборчому окрузі, обраного від Житомирської обласної організації політичної партії «Слуга народу».

2. У виборчому процесі з виборів депутатів Лугинської селищної ради Коростенського районну Житомирської області в єдиному багатомандатному виборчому окрузі взяло участь 5139 виборців або 41,10% від кількості виборців, включених до списків виборців на виборчих дільницях. Сумарна кількість голосів виборців, які підтримали всі територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від кожної місцевої організації політичної партії в усіх чотирьох територіальних виборчих округах становить 4727 виборців, в тому числі ПП «За майбутнє» 590 голосів або 12,40%, ВО «Батьківщина» 715 голосів або 17,24%, ПП «Сила і честь» 251голосів або 5,31%, ПП «Радикальна партія Олега Ляшка» 628 або 13,28%, ПП «Пропозиція» 228 або 4,82%, ПП «Ліва опозиція» 127 голосів або 2,68%, ПП «Опозиційна платформа – за життя» 272 або 5,75%, ПП «Європейська солідарність» 345 або 7,29%, ПП «Наш край» 477 або 10,09%, ПП «Слуга народу» 994 або 21,02% від загальної кількості виборців.

Місцеві організації політичних партій на підтримку яких подано 5 і більше відсотків загальної кількості голосів виборців визнано політичні партії: ПП «За майбутнє» - 12,40%, ВО «Батьківщина» 17,24%, ПП «Сила і честь» 5,31%, ПП «Радикальна партія Олега Ляшка» 13,28%, ПП «Опозиційна платформа – за життя» 5,75%, ПП «Європейська солідарність» 7,29%, ПП «Наш край» 10,09%, ПП «Слуга народу» 21,02% за яких віддали голоси 4372 виборці і які беруть учать у розподілі мандатів. Проведеними розрахунками відповідно до ч.2, 3 ст. 258 ч.5 ст. 260 Кодексу, кількість депутатських мандатів отриманими кандидатами в депутати, включеними до єдиного виборчого списку становлять: : ПП «За майбутнє» - 4, ВО «Батьківщина» - 4, ПП «Сила і честь» - 2, ПП «Радикальна партія Олега Ляшка» - 4, ПП «Опозиційна платформа – за життя» - 2, ПП «Європейська солідарність» - 2, ПП «Наш край» - 3, ПП «Слуга народу» - 5 мандатів і з них депутатами селищної ради, які набрали 25% і більше голосів по територіальним виборчим округах обрано від ПП «За майбутнє» - Цапук Анатолій Євгенович , ВО «Батьківщина» - Кривець Сергій Григорович, Каменчук Олена Миколаївна, Давидюк Юрій Анатолійович, ПП «Європейська солідарність» - Івчук Станіслав Станіславович, ПП «Слуга народу» - Русецький Іван Іванович, Гордійчук Людмила Володимирівна, Стужук Андрій Олександрович всього 8 осіб, решта кандидатів а це 8 обов’язкових і 10 кандидатів обрані депутатами за черговістю в єдиних виборчих списках політичних партій.

Разом депутатами Лугинської селищної ради обрано: Атаманчук Ларису Володимирівну – ПП «Радикальна партія Олега Ляшка», Бовсуновського Миколу Дмитровича ВО «Батьківщина», Бех Валерія Анатолійовича  ПП «Радикальна партія Олега Ляшка», Виговського Віталія Анатолійовича – ПП «Опозиційна платформа – за життя», Гордійчук Людмилу Володимирівну – ПП «Слуга народу», Грушник Тетяну  Володимирівну  ПП «Радикальна партія Олега Ляшка», Губарець Олександра Васильовича – «Наш край», Давидюк Юрія Анатолійовича – ВО «Батьківщина», Двуреченську Світлану Олексіївну – ПП «Сила і честь», Івчука Станіслава Станіславовича – ПП «Європейська  солідарність», Каменчука Ігора Петровича – ПП «Наш край», Каменчук Олену Миколаївну – ВО «Батьківщина», Квятковського Бориса Анатолійовича – ПП «Слуга народу», Кирийчук Наталію Михайлівну – ПП «Європейська солідарність», Козачок Федіра Дмитровича – ПП «Сила і честь», Кривець Сергія Григоровича – ВО «Батьківщина», Пайцун Володимира Федоровича  ПП «Радикальна партія Олега Ляшка», Рафальського Павла Антоновича – ПП «За майбутнє», Русецького Івана Івановича – ПП «Слуга народу», Самосей Ольгу Олександрівну – ПП «За майбутнє», Сенчило Наталію Василівну – ПП «За майбутнє», Стужук Андрія Олександровича – ПП «Слуга народу», Таргонську Аллу Костянтинівну – ПП «Слуга народу», Хоменко Генадія Аркадійовича – ПП «Опозиційна платформа – за життя», Цапука Анатолія Євгеновича – ПП «За майбутнє», Чорного Сергія Антоновича – ПП «Наш край».

3. Обраним селищному голові, депутатам селищної ради подати до територіальної виборчої комісії заяву про реєстрацію депутатом, селищним головою, в терміни передбаченні законодавством. У разі наявності у особи іншого представницького мандату, подати в цей же строк копію зареєстрованої заяви про припинення дії іншого представницького мандату.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Лугинської районної державної адміністрації та веб-сайті Лугинської селищної ради.

Секретар комісії Старосуд А.П.

Голова  комісії                                                      Бовсуновська М.В.