09 ЛИСТОПАДА В УКРАЇНІ СТАРТУЄ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Дата: 02.11.2020 15:28

З 09 по 15 листопада 2020 року в Україні проходитиме 2-ий етап щорічних Тижнів безпеки дорожнього руху, оголошений Державним підприємством «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту Міністерства охорони здоров’я».

Тиждень безпеки дорожнього руху організовано з метою:

1) надання питанню безпеки дорожнього руху пріоритетного характеру; привернення уваги суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання;

2) сприяння вихованню дорожньої культури серед усіх учасників дорожнього руху.

Під час Тижня планується проведення різноманітних заходів, серед яких: II Міжнародний конгрес з безпеки на транспорті, науково-практичні конференції, круглі столи, семінари-практикуми, нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу соціальних фото- та відеоробіт у рамках національного проєкту «Безпечна країна», акція «Здай кров – врятуй життя» та багато інших.

Довідково. За даними Патрульної поліції України у період з 01.01.2020 по 30.09.2020 в Україні всього відбулося 114769 дорожньо-транспортних пригод, у яких загинуло 2484 особи та 23693 травмовано.

Зокрема, у Житомирській області за цей період сталося 2794 дорожньо-транспортні пригоди, у яких загинуло 118 осіб та 859 травмовано.