УРЯД ЗАПРОВАДИВ ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 29.10.2020 14:40

На засіданні Уряду прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Стратегії цифрової трансформації соціальної сфери». Стратегією передбачено комплексну цифрову трансформацію соціальної сфери, метою якої є забезпечення європейських стандартів надання послуг, зміцнення фінансової стабільності, підвищення прозорості соціальної сфери, а також оптимізація її адміністративних видатків.

Рішення позитивно вплине на забезпечення доступу до соціальних послуг вразливих верств населення, забезпечить підвищення якості обслуговування громадян у соціальній сфері, спростить процедури звернення за соціальною підтримкою.

Також буде забезпечено підвищення продуктивності та якості обслуговування громадян у соціальній сфері, надання соціальних послуг стане можливим на умовах аутсорсингу, а також буде здійснюватись постійний автоматизований моніторинг і контроль усіх фінансових потоків у соціальній сфері.