Лугинський район, Житомирська область

БІЛЬШЕ 13 ТИСЯЧ ОСІБ ОТРИМАЛИ ГРОШОВУ КОМПЕНСАЦІЮ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ «ПАКУНОК МАЛЮКА» НА СУМУ 67 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

З 01 вересня 2020 року Мінсоцполітики розпочато реалізацію пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744.

Станом на 25 вересня 13 тисячам осіб вже перераховано кошти грошової компенсації на суму 67 млн гривень. Батьки, які отримали кошти на соціальні картки, можуть придбати дитячі товари в закладах торгівлі, що приєдналися до реалізації пілотного проєкту.

Наразі до пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» приєднались 150 закладів торгівлі (ретейлерів), у тому числі інтернет-магазини.

Реєстр закладів торгівлі налічує 1108 торгових точок, з яких 15 – інтернет-магазини. Детальний Реєстр закладів торгівлі, розміщено на офіційному вебсайті Мінсоцполітики.