БЕЗПЕЧНЕ НАВЧАННЯ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ НА ТЕРИТОРІЇ «ПОМАРАНЧЕВОЇ» ЗОНИ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

Дата: 17.09.2020 10:47

В Україні стало більше «помаранчевих» зон епідемічної небезпеки. Не став виключенням і Лугинський район. Школи, які потрапили до них, продовжують навчання у звичному режимі.

Для того, щоб освітній процес проходив безпечно, нагадуємо про основні правила безпечного навчання під час карантину:

1) Тримайте руки у чистоті: регулярно мийте їх із милом або обробляйте антисептиком;

2) У школі, коли це можливо, дотримуйтесь дистанції, користуйтесь розміткою для безпечного пересування по закладу;

3) Використовуйте маски/респіратори, коли це необхідно: учні 5-11 класів можуть бути без маски на уроках, а в приміщеннях школи повинні носити її; учням 1-4 класів дозволено пересуватись приміщеннями закладу освіти без маски;

4) Використані маски і рукавички викидайте у спеціальні контейнери.

Педагогам шкіл у «помаранчевих» зонах також рекомендовано носити багаторазові захисні щитки під час уроків. Використовувати і дезінфікувати щитки необхідно згідно з інструкцієї виробника.

А основні правила безпечного навчання на карантині зібрано за наступним посиланням: https://mon-covid19.info/schools.