МІНСОЦПОЛІТИКИ ЗАПРОШУЄ ЗАКЛАДИ ТОРГІВЛІ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ПІЛОТНОГО ПРОЕКТУ МОНЕТИЗАЦІЇ ОДНОРАЗОВОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ «ПАКУНОК МАЛЮКА»

Дата: 02.09.2020 16:42

Мінсоцполітики розміщує публічний договір про реалізацію пілотного проєкту для приєднання закладів торгівлі до проекту монетизації одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» для породіль за спеціальною соціальної карткою.

Даний пілотний проєкт запроваджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Міністерство соціальної політики України запрошує заклади торгівлі та інтернет-магазини долучитися до реалізації проєкту.

Долучайтеся до соціально важливої справи через приєднання до договору! Переходьте за посиланням: https://www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.html.