Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ОНЛАЙН-КУРС ПРО ДИСТАНЦІЙНЕ І ЗМІШАНЕ НАВЧАННЯ

Дата: 18.08.2020 17:39
Кількість переглядів: 464

   Під час щорічної Серпневої конференції презентовано онлайн-курс про дистанційне і змішане навчання. Реєстрація на курс відкрита для педагогів і керівників закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти.

Онлайн-курс розроблений для педагогів і керівників шкіл та закладів професійно-технічної освіти, а також освітніх управлінців. Цей курс допоможе освітянам легко організувати дві форми навчання:

- дистанційну, коли учасники віддалені один від одного і взаємодіють за допомогою сучасних цифрових технологій;

- змішану, що поєднує дистанційне та очне навчання, тобто передбачає застосування технологій дистанційного навчання на очній формі.

25 серпня всі охочі зможуть розпочати навчання на перших модулях курсів. Реєструйтеся, щоб не пропустити вихід першого модуля онлайн-курсів про дистанційний та змішаний формати навчання для закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти. Кожен наступний модуль буде виходити за тиждень: 1, 8 та 15 вересня.

Курс розроблений Міністерством освіти і науки України спільно зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Швейцарії в рамках Швейцарсько-українського проекту DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», який впроваджується Консорціумом ГО «DOCCU – Розвиток громадянських компетентностей в Україні» та Цюріхського педагогічного університету (PH Zurich, Швейцарія).

При підготовці курсу використані матеріали посібника «Організація дистанційного навчання в школі. Методичні рекомендації», розробленого ГО «Смарт освіта» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Долучайте до спільноти управлінців освітою на Facebook, а також слідкуйте за новинами проекту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» та експертними коментарями освітян.

Нагадуємо, Міністерство освіти і науки України  оприлюднило рекомендації щодо організації освітнього процесу з 01 вересня у закладах позашкілля, загальної середньої, фахової передвищої освіти, профтехах і вишах.

Зокрема, до закладів допускатимуть лише у масках або респіраторах, водночас на заняттях їх можна буде не використовувати. Педагоги опитуватимуть учнів/студентів щодо їхнього самопочуття і зможуть проводити уроки на відкритому повітрі.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь