Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

РОЗПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ТРЕТЮ СЕСІЮ ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ У МАГІСТРАТУРУ НА КОНТРАКТ

Дата: 17.08.2020 11:53
Кількість переглядів: 395

   Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, сьогодні, 17 серпня, розпочато реєстрацію на третю сесію ЄВІ. Реєстрація триватиме до 25 серпня, а сам іспит відбудеться 19 вересня.

    Результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт.

Документи для реєстрації вступники подають онлайн: на офіційну електронну скриньку приймальної комісії, зазначену в ЄДЕБО та на сайті закладу вищої освіти, або із застосуванням іншого, визначеного закладом, каналу зв’язку.

 

Перелік документів, скан-копії яких мають подати вступники:

 

  • анкета-заява;

  • документ, що посвідчує особу;

  • облікова картка платника податків;

  • документ про здобутий ступінь вищої освіти;

  • фотокартка для документів.

 

   Пункти проведення ЄВІ створять у всіх обласних центрах (за винятком міст Донецьк та Луганськ) та містах Сєвєродонецьк і Слов’янськ.

Тестування відбуватиметься із дотриманням усіх правил безпеки та із застосуванням протиепідемічних заходів. До пунктів тестувань допускатимуть учасників та залучених осіб із температурою не вище 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

   Третя сесія – платна, вартість визначена Українським центром оцінювання якості освіти і складає – 510 грн. 

   Порядок здійснення розрахунків та умови надання платних послуг спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту в 2020 році затверджений наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 02.07.2020 № 113.

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь