БЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ ТЕПЕР МОЖНА ОТРИМАТИ І В МОБІЛЬНОМУ ДОДАТКУ

Дата: 30.07.2020 12:06

В Україні презентували мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога». Проєкт реалізовано за підтримки партнерів Міністерства юстиції та Координаційного центру з надання правової допомоги – Міжнародного фонду «Відродження», Української фундації правової допомоги та компанії-розробника IDev.

За допомогою застосунку можна:

– зателефонувати на єдиний номер 0 800 213 103 та отримати консультацію юриста;

– «замовити» письмову юридичну консультацію;

– подати запит на отримання послуги із захисту та представництва в суді;

– надіслати запит на отримання адресної правової допомоги;

– знайти за допомогою геолокації найближчий центр або бюро правової допомоги;

– прочитати правові консультації у правничій вікіпедії WikiLegalAid тощо.

За словами заступниці директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталії Радушинської, мобільний застосунок наи?простішии? спосіб доступу до безоплатноі? правовоі? допомоги.

Мобільнии? застосунок дозволяє розширити доступ людини до правовоі? допомоги: не лише перевірити, чи належить особа до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу, а и? замовити адресну правову допомогу, скористатися правничою вікіпедією WikiLegalAid, дізнатися наші контакти та автоматично зателефонувати на єдинии? номер системи БПД 0 800 213 103 для отримання консультаціі?.