Сплата податків – запорука стабільного бюджету

Дата: 10.07.2020 10:08

25 червня 2020 року відбулася сесія селищної ради, яка прийняла рішення про встановлення ставок єдиного податку на території Лугинської селищної ради, ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельного податку та ставки земельного податку на 2021 рік.

Зазначені рішення є регуляторними актами, були розміщені на офіційному сайті селищної ради для ознайомлення та висловлення зауважень і пропозицій від зацікавлених осіб, підприємств, установ, організацій.

Протягом визначеного періоду до селищної ради не надходили пропозиції щодо внесення будь-яких змін, тому після обговорення їх на засіданні постійних комісій ради були прийняті депутатами практично без зауважень. Депутат Кривець С.Г. вніс пропозицію щодо другої групи платників єдиного податку в частині зменшення податку до 10 відсотків, але зазначена пропозиція не була підтримана депутатами селищної ради, які розуміють, що від наповнення бюджету залежить стабільна робота освіти, медицини, культури, дитячих садочків та інших установ.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитись на сайті селищної ради в розділі «Архів документів».